Відповідаємо на виклики сучасної освіти разом із НаУКМА
![Відповідаємо на виклики сучасної освіти разом із НаУКМА](https://blog.whitebit.com/wp-content/uploads/2023/08/blog-post-27-1024x576.png)
Зміст
Вже у цьому навчальному році студенти магістерських програм Національного університету «Києво-Могилянська академія» вивчатимуть дисципліни сертифікатної програми «Блокчейн-технології», розробленої науковцями спільно з експертами WhiteBIT.
Програма поділена на чотири дисципліни, дві з яких розпочнуться вже в осінньому триместрі. Студенти вивчатимуть основи криптографії в блокчейн-технологіях, смартконтракти та технічні інструменти регуляції криптовалют на ринку.
Прогресивний підхід до викладання від провідних українських та закордонних лекторів, цікаві практичні завдання та унікальний контент — ми створили дійсно потужний освітній проєкт.
Пишаємось, що долучені до дослідження технологій майбутнього, та бажаємо студентам успішного навчального року.
Задаємо рівень разом із НаУКМА!