Інклюзивна ініціатива для нечуючих українців від WhiteBIT та МЗС України
![Інклюзивна ініціатива для нечуючих українців від WhiteBIT та МЗС України](https://blog.whitebit.com/wp-content/uploads/2023/10/1280-h-720-1-1024x576.png)
Зміст
Спільний проєкт Міністерства закордонних справ України, криптовалютної біржі WhiteBIT та громадського руху «Соціальна єдність» відкриває доступ до безплатних консультацій жестовою мовою для нечуючих громадян.
Українці можуть отримати живі консультації в понад 50 консульствах і посольствах України в Європі. Для цього використовується спеціальне програмне забезпечення «Connect PRO», яке дає змогу спілкуватися в режимі реального часу та обмінюватися текстовими повідомленнями.
Проєкт спрямований на полегшення комунікації для нечуючих людей та надає доступ до важливих послуг у реальному часі.
Від початку повномасштабного вторгнення МЗС та WhiteBIT вже запускали спільні проєкти. Зокрема, цілодобовий колцентр та чат-бот для надання консультацій українцям в усьому світі. Також консульствам було передано сім комплектів спеціальних технічних засобів для екстреної допомоги українським громадянам за кордоном.